Beta-Skin na oparzenia słoneczne

Posted by | 16.06.2016 | Zastosowania | No Comments
remote tropical beaches and countries. travel concept

Nasze kremy zapewnią naturalną ochronę Twojej skóry w czasie opalania oraz przyniosą ulgę, jeśli dojdzie do poparzenia.

Słońce to przyjaciel naszej skóry. Promienie słoneczne nie tylko pobudzają ją do wydzielania melaniny, która pięknie zabarwia skórę, lecz także wpływają na produkcję witaminy D3, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu, w tym przede wszystkim układu kostnego, nerwowego i mięśniowego. Światło słonecznie usprawnia przemianę materii oraz pomaga w usuwaniu toksyn. Warto mieć także na uwadze pozytywny wpływ na psychikę – latem zdecydowanie mniej osób zapada na depresję!

Jednak zbyt intensywne oddziaływanie promieni UV może prowadzić do uszkodzeń skóry, które w krótkim okresie skutkują poparzeniami, a w długim – jej przyspieszonym starzeniem lub nawet wystąpieniem nowotworu.

JAK ZABEZPIECZYĆ SKÓRĘ?

Skóra jest w stanie sama ochronić się przed promieniowaniem, jednak musisz jej w tym pomóc! Kluczem jest jej odpowiednie nawilżenie jeszcze przed opalaniem, które gwarantuje nasz krem Beta-Skin Skin Care Cream.

Preparat długotrwale i głęboko nawilża wszystkie warstwy, dzięki czemu skóra szybciej radzi sobie z procesami naprawczymi – trudniej ją więc uszkodzić. Dodatkowo nasz krem tworzy naturalny film ochronny na skórze, który jeszcze dokładniej zabezpiecza ją przed działaniem promieniowania.

JEŚLI DOJDZIE DO POPARZENIA

Źle zabezpieczona skóra lub zbyt długie przebywanie na słońcu może doprowadzić do poparzenia słonecznego. Objawy bardzo łatwo poznać po występowaniu odczynu rumieniowo-zapalnego, który często łączy się z pieczeniem skóry. To skutek uszkodzenia białka komórek. Przy bardzo silnym poparzeniu mogą także pojawić się pęcherze.

W takim wypadku również warto zastosować krem Beta-Skin Skin Care Cream, który przyniesie ulgę podrażnionej skórze oraz przyspieszy jej regenerację. Za skutecznością naszego preparatu stoją starannie dobrane składniki aktywne, których połączone właściwości stanowią ratunek dla poparzonej skóry.

  • Beta-glukan – nawilża i pozwala na utrzymanie wody w skórze. Doskonale łagodzi podrażnienia oraz przyspiesza regenerację uszkodzonej skóry;
  • Srebro koloidalne, cynk i krzem – także przyspieszają regenerację, działają antybakteryjnie oraz wpływają na poprawę kondycji oparzonej skóry.

Beta-Skin Skin Care Cream skutecznie pielęgnuje skórę po oparzeniach i pomaga szybko poradzić sobie ze skutkami podrażenienia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.