Pielęgnacja skóry po depilacji laserowej

Posted by | 05.05.2016 | Zastosowania | No Comments
Microdermabrasion treatment

Koniec z podrażnieniami po depilacji laserowej! Unikalna formuła Beta-Skin Natural Active Cream skutecznie wycisza, regeneruje i pielęgnuje skórę.

Sezon na depilacje w pełni! Coraz wyższa temperatura i słoneczna pogoda zachęcają do założenia lżejszych ubrań, a tym samym – pozbycia się niechcianych włosków z nóg, okolic intymnych i rąk. Jednak osłabiona skóra narażona jest na podrażnienia. Co zrobić, by sobie z nimi poradzić?

DEPILACJA LASEROWA – CO TO JEST?

Każdy rodzaj depilacji, w tym przede wszystkim laserowa, naraża osłabioną skórę na dodatkowe podrażnienia, których ciężko uniknąć. Polega ona na usuwaniu włosków przy pomocy wiązki laserowej, która wnikając w skórę niszczy cebulkę włosa i jej korzenie.

Depilacja laserowa uważana jest za bardzo bezpieczną i skuteczną, ponieważ jest w stanie niemal całkowicie i trwale usunąć niechciane owłosienie. Często poleca się ją osobom, które cierpią z powodu wrastania włosków (i co za tym idzie – powstawania stanów zapalnych).

Lekarze nie zalecają stosowania depilacji laserowej osobom z chorobami skórnymi (np. z łuszczycą), cierpiącymi na nowotwór, zmagającymi się z infekcjami wirusowymi, albo stosującymi leki światłouczulające. Unikać jej powinny również kobiety w ciąży.

SZYBKA POMOC OD BETA-SKIN

Laser używany w tego rodzaju depilacjach podrażnia skórę, a sam zabieg może skutkować wystąpieniem obrzęku wokół mieszków włosowych. Objawy, choć ustępują po kilku dniach, są bardzo uciążliwe i ograniczają komfort.

Z problemem podrażnień po zabiegu doskonale radzi sobie nasz krem Beta-Skin Natural Active Cream. Unikalne połączenie naturalnych, czynnych biologicznie składników takich jak beta-glukan, srebro koloidalne, olej kokosowy oraz estry kwasów tłuszczowych sprzyja regeneracji uszkodzonej skóry: wycisza ją, działa przeciwbakteryjnie, nawilża i pielęgnuje. Pomaga także w odbudowaniu warstwy ochronnej skóry.

Preparat można stosować zamiast maski łagodzącej, płata kolagenowego i ampułek regenerujących, co znacznie obniża koszt pielęgnacji skóry po depilacji laserowej. Co ważne, krem Natural Active Cream nie wymaga zmywania – doskonale się wchłania, co ułatwia jego stosowanie.

Beta-Skin Natural Active Cream należy stosować bezpośrednio po każdej depilacji (nie tylko laserowej), po goleniu, a także do codziennej pielęgnacji. Zminimalizujemy tym samym ryzyko zapalenia mieszków włosowych po zabiegach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.