Beta-Skin ratunek dla skóry wrażliwej Beta-Skin ratunek dla skóry wrażliwej
Skóra ma głos
2018-06-30

Zapalne podłoże łuszczycy....

Łuszczyca to przewlekła,zapalna,niezakaźna i nieuleczalna jak do tej pory choroba autoimmunologiczna objawiająca się miedzy innymi wykwitami na skórze.Skany PET ,widoczne na zdjęciach powyżej, jednoznacznie wskazują na związek między skórnymi objawami łuszczycy a stanem zapalnym wystepującym na organizmie.Źródło

 

 

2018-02-12

Oparzenie skóry w trakcie depilacji laserowej...

Efekty stosowania Beta Skin Natural Active Cream u pacjentki poparzonej podczas zabiegu depilacji laserowej .Okres stosowania 10 dni.

2018-02-06

Co robić aby......?

2018-02-02

Historie pacjentów.Poparzona twarz kierowcy rajdowego..

Latem 2014 roku Marcin pojechał do Czech, by przed serią rajdów przetestować nowy samochód, który jego firma stuningowała na potrzeby tzw. driftów. „Pamiętam, że było wtedy bardzo gorąco. Zignorowałem więc jeden z obowiązków każdego rajdowca i nie założyłem kominiarki pod kask” – relacjonuje. „Taka kominiarka, podobnie jak reszta kombinezonu, wykonana jest z materiałów niepalnych. Gwarantuje więc bezpieczeństwo na wypadek pojawienia się ognia w samochodzie.”

Pech chciał, że właśnie w czasie tego przejazdu Marcin i jego pilot mieli wypadek. „Na jednym z zakrętów wypadliśmy z trasy, odbiliśmy się od bandy osłaniającej tor i wpadliśmy do rowu, lądując na boku od strony kierowcy. W wyniku uderzenia uszkodzone zostały przewody paliwowe.” – opisuje zawodnik.Warto dodać, że ze względu na konieczność minimalizowania wagi, deska rozdzielcza samochodu rajdowego, za którą umieszczone są przewody, jest cienka i lekka. Uszkodzone elementy silnika mogą więc dostać się do wnętrza kabiny. Tak było w tym wypadku.„Z pękniętych przewodów trysnęło na nas gorące paliwo i po prostu zaczęliśmy się palić” – kontynuuje Marcin. „Jadący ze mną kolega szybko wydostał się z auta, natomiast mnie zajęło to dłużej, ponieważ pojazd leżał na mojej stronie. W tym czasie płonące opary paliwa, które wylało się na mój kombinezon, doszły do kasku i doznałem oparzenia na twarzy.”

Ogień uszkodził okolice oczu, policzki, czoło oraz podbródek Marcina. „Nie przespałem kilku pierwszych nocy po wypadku, tak mocno piekło” – podkreśla zawodnik. „Nie chciałem jednak iść do lekarza, bo staram się unikać gabinetów. Zażywałem jedynie środki przeciwbólowe, a przez tydzień smarowałem oparzoną skórę różnymi środkami na oparzenia dostępnymi w aptece. Na szczęście były to oparzenia II stopnia. Zmiany wprawdzie się zagoiły, przestały sączyć ale skóra na twarzy była czarna, mocno wysuszona i wyglądało to paskudnie”.Ból minął, ale twarz pozostawała oszpecona ciemnymi strupami po oparzeniach. Okołotygodniapo wypadku wybrał się z wizytą do dentysty. Miał szczęście bo pani doktor oprócz stomatologii zajmuje się także medycyną estetyczną. „Byłem umówiony z dr Markuszewską jako pacjent stomatologiczny. Jednak gdy tylko zobaczyła moją twarz, zapytała co się stało. Opowiedziałem jej o wypadku.”

Marcin wymienił długą listę preparatów leczniczych i ochronnych, które stosował, skarżąc się przy tym, że skóra nie chce wrócić do stanu sprzed oparzenia. „Dr Markuszewska zaproponowała odstawienie wszystkich dotychczasowych specyfików ponieważ na skórze nie było już ran tylko bardzo suche, ciemne plamy ( rozległe strupy) i poleciła stosowanie kremu Beta-Skin Natural Active Cream. Zapewniła, że produkt pomoże mi pozbyć szpecących zmian” – opisuje nasz rozmówca.Marcin stosował preparat codziennie, na bieżąco uwieczniając na zdjęciach przebieg kuracji. Rano nakładał grubą warstwę Beta-Skin Natural Active Cream na zmienione miejsca i starał się ją utrzymywać przez cały dzień na twarzy. „Krem wchłaniał się, ale na skórze pozostawał zaschniętą cienką warstwę, przypominającą film ochronny. Gdy widziałem, że w jakimś miejscu zaczyna jej brakować, kładłem dodatkową warstwę Beta-Skin. I tak ok. 3-4 razy dziennie.”

Początkowo, po zastosowaniu kremu, nastąpiło chwilowe zaostrzenie zmian. W miejscu czarnych strupów pojawiły się żywe zaczerwienienia, a z rany na czole zaczęła nawet cieknąć krew. Zaniepokojony skontaktował się z dr Markuszewską, która zaleciła jednodniową przerwę i ponowne, gdy pojawi się strupek, zastosowanie Beta-Skin Natural Active Cream.Marcin wyszedł z auta z pomocą kolegi, a płomienie udało mu się zgasić poprzez „tarzanie się” w trawie. „Wydawało mi się, że skutkiem będą tylko lekkie potłuczenia ciała, ale po zdjęciu kasku okazało się, że mam ślady oparzeń na twarzy.”

Po chwilowym zaostrzeniu, proces gojenia zaczął przebiegać niezwykle szybko. Już po tygodniu kuracji Marcin zauważył, że po oparzeniu praktycznie nie ma śladu! Zostały tylko lekkie zaczerwienienia. „Regularnie konsultowałem się z dr Markuszewską. Mimo że chciałem zaprzestać smarowania – bo w końcu śladów po oparzeniach już nie było – przekonała mnie, że warto je kontynuować. Miała rację. Zaczerwienienia także szybko zniknęły.”

Działanie kremu zrobiło wielkie wrażenie także na znajomych Marcina. „Ludzie z mojego otoczenia byli pod ogromnym wrażeniem działania Beta-Skin Natural Active Cream. Zaskoczyło ich, że tak szybko poradził sobie w takiej sytuacji. Dlatego nawet nie musiałem go polecać znajomym – sami zaczęli go stosować” – śmieje się Marcin. „Po krem sięgnęła m.in. moja narzeczona, która zmagała się z problemami alergicznymi na rękach. Wszystkie objawy szybko ustąpiły. Zauważyłem także, że stosowała go coraz chętniej do codziennej pielęgnacji rano i wieczorem.  Ja teraz stosuję go po goleniu.Mamy więc teraz w łazience jeden wspólny krem. Co za ulga dla faceta!”

Od tego czasu minęły już dwa lata, a na twarzy Marcina jedyne, co rzuca się w oczy, to szeroki uśmiech. „Dzięki Beta-Skin wymazałem tamto wydarzenie zarówno z pamięci, jak i ze swojej skóry” – cieszy się.

2018-02-01

Czy wiesz że 80%....?

Wg ostatnich badań z problemem skóry trądzikowej zmaga się 80% populacji w wieku od 11 do 80 lat.Zapoznaj się z głównymi przyczynami wywołującymi trądzik u nastolatków i dorosłych

Widoczne po kliknięciu 'więcej'

pointer
ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY
szukaj