influencer

jak działa program #mybetaskin

Jesteś aktywna/y w mediach społecznościowych lub prowadzisz bloga w tematyce beauty, zdrowia, lifestyle'u i chcesz wykorzystać swój autorytet do zarabiania pieniędzy ?

To świetnie !To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy program poleceń umozliwiający zarabianie prowizji od każdego zamówienia zrealizowanego dzięki twojej rekomendacji.

rejestracja

napisz do nas na adres e-mail: mybetaskin@betaskin.pl lub wypełnij formularz poniżej ,podając linki do twoich profili w mediach społecznościowych i innych kanałów za pośrednictwem których komunikujesz sie ze swoimi followersami.

skontaktujemy się z Toba w ciągu kilku dni drogą elektroniczną lub telefonicznie aby poinformować Cię o decyzji o współpracy.

gdy ustalimy warunki naszej współpracy poprosimy Cie o zarejestrowanie konta użytkownika w serwisie betaskin.pl

Po aktywacji konta w systemie uzyskasz dostep do informacji o  zakupach zrealizowanych z użyciem twoich unikalnych kodów rabatowych lub linków afiliacyjnych. 

influencer

podziel się w swoim wpisie lub story opinią o naszych kosmetykach i zachęć swoich followersów do zakupu naszych produktów z uzyciem unikalnego  kodu rabatowego lub linka afiliacyjnego. 

Możesz wykorzystać własne kreacje lub udostępione przez nas materiały

od każdego zakupu zrealizowanego z użyciem unikalnego kodu zniżkowego lub linka afiliacyjnego  otrzymasz od nas prowizję w uzgodnionej w umowie wysokości

prowizja za polecenie naszych kosmetyków będzie zaksięgowana na twoim koncie użytkownika po wpływie należności od kupującego. 

wypłaty środków możesz dokonać po upływie 30 dni od daty zakupu produktów przez klienta pod warunkiem iż nie odstąpi on od umowy.

w przypadku zwrotu produktu suma twoich prowizji zostanie pomniejszona o kwote z tytułu zwrotu.

Środki możesz wypłacić gdy suma uzbieranej prowizji przekroczy 200 zł po upływie 30 dni od daty dokonania transakcji 

dlaczego warto ?

korzyści finansowe dla Ciebie i twoich followers'ów

produkty do testowania 

prowizja od wszytkich zakupów niezależnie od wartości transakcji

atrakcyjne promocje wyłącznie dla twoich followers'ów

progran lojalnościowy promujący regularne zakupy

wsparcie w promocji marki w postaci atrakcyjnych materiałow reklamowych

informacja o planowanych premierach nowych produktów i promocjach 

współpraca z marką pełną swieżych pomysłów

jesteśmy marka stawiająca na innowacje i rozwój.

składy naszych kosmetyków są proste ale przemyślane w najmniejszym nawet detalu

dbamy aby nasze produkty były skuteczne i bezpieczne

systematycznie powiększamy ofertę produktową aby zaspokajać potrzeby klientów

kilka słów o nas.....

Beta skin to linia aktywnych dermokosmetyków  z beta glukanem i srebrem koloidalnym. . Formuły naszych preparatów zawierają naturalne , biologicznie czynne składniki dzięki którym skutecznie działają  przywracając skórze zdrowy, promienny wygląd. 

Kremy Beta Skin powstały z myślą o pacjentach borykających się z takimi chorobami skóry jak : łuszczyca, AZS, łojotokowe  zapalenie skóry , wypryski kontaktowe i egzemy. 

Ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i regenerujące nasze kremy znajdują zastosowanie u wielu pacjentów . Na rynku onkologicznym jako terapia łagodząca skutki naświetlań, na rynku seniora i pacjenta leżącego stosowanie wyrobu medycznego Natural Activ Cream to skuteczna profilaktyka przeciwodleżynowa. 

Beta Skin to idealne  rozwiązanie dla osób ze skórą suchą , odwodnioną , nadreaktywną i bardzo wrażliwą,  która potrzebuje codziennej intensywnej pielęgnacji, głębokiego nawilżenia  i odżywienia. 

Nasze preparaty odbudowują ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry i podnoszą jej odporność . 

 Delikatna warstwa ochronna jaka zostaje po aplikacji kremu zapewnia (skórze )codzienną ochronę przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak detergenty , wiatr , mróz i zapobiega nadmiernej utracie wody z naskórka. 

masz pytania ? chetnie odpowiemy..

Product added to wishlist