Kilka słow o marce Beta Skin

Beta skin to linia aktywnych dermokosmetyków  z beta glukanem i srebrem koloidalnym. . Formuły naszych preparatów zawierają naturalne , biologicznie czynne składniki dzięki którym skutecznie działają  przywracając skórze zdrowy, promienny wygląd. 

Kremy Beta Skin powstały z myślą o pacjentach borykających się z takimi chorobami skóry jak : łuszczyca, AZS, łojotokowe  zapalenie skóry , wypryski kontaktowe i egzemy. 

Ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i regenerujące nasze kremy znajdują zastosowanie u wielu pacjentów . Na rynku onkologicznym jako terapia łagodząca skutki naświetlań, na rynku seniora i pacjenta leżącego stosowanie wyrobu medycznego Natural Activ Cream to skuteczna profilaktyka przeciwodleżynowa. 

Beta Skin to idealne  rozwiązanie dla osób ze skórą suchą , odwodnioną , nadreaktywną i bardzo wrażliwą,  która potrzebuje codziennej intensywnej pielęgnacji, głębokiego nawilżenia  i odżywienia. 

Nasze preparaty odbudowują ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry i podnoszą jej odporność . 

 Delikatna warstwa ochronna jaka zostaje po aplikacji kremu zapewnia (skórze )codzienną ochronę przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak detergenty , wiatr , mróz i zapobiega nadmiernej utracie wody z naskórka. 

Product added to wishlist